מכונות שטיפה

מכונות שטיפה
נושא הניקיון הינו בעל חשיבות גדולה בחברה הישראלית המודרנית. ניקיון טוב חיוני באזורים ציבוריים, במוסדות שונים ועוד. אולם, חשיבותו מתגברת במוסדות רפואיים, במקומות שמוכרים מזון, במפעלי ייצור של מזון, בחדרים נקיים בהייטק, שם נדרשת סביבה סטרילית מאוד באולמות ייצור של צ'יפים ועוד. כאשר מדברים על ניקיון בשטחים גדולים הרי שיש צורך להשתמש במיכון חשמלי. מכונות שטיפה גדולות מסוגלות לבצע ניקיון מהיר ויעיל באולמות רחבי ידיים. והן מנוצלות ביעילות תוך כדי חיסכון בכוח אדם.
 
פעולת המכונה
מכונות שטיפה הן בעלות מברשות שמסתובבות במהירות, מצליחות לקרצף מקומות מלוכלכים ומסוגלות לנקות כתמי מזון, כתמי צבע ועוד כתמים עקשניים בצורה מוצלחת. במכונה יש שני מיכלים. אחד שממלאים בו את המים הנקיים שמוסיפים להם חומרי ניקוי, ומיכל שנועד לקלוט את המים המלוכלכים שנשאבים באמצעות שואב בעל עוצמה שמותקן על המכונה. כל הפעילות נעשית בתנועה, וכך, מצליחים לנקות שטחים גדולים ביעילות. יש מכונות שנדחפות על ידי עובד רגלי ויש אחרות רכובות שנחשבות לגדולות יותר.
 
מכונות מורכבות
מכונות שטיפה הינן מכונות מורכבות וכל המכלולים שלהם חייבים להיות תקניים ומעולים. הכיסוי עשוי מפלסטיק קשיח והוא עמיד בפני פגיעות מחפצים חדים. לעיתים, הניקיון מתבצע במקומות צפופים כמו מעברים בסופרים ובמחסנים, ותמיד יש חשש לפגיעה במכונה. יש מכונות שטיפה בלחץ והן מעט שונות. מדובר על מכונות שמזריקות מים חמים בלחץ, והם נועדו לנקות משטחים מלוכלכים מאוד כמו רצפות מוסכים, במחסנים, בשווקים שונים ועוד. את המים שואבים באמצעות שואב עצמאי בעל עוצמה גדולה.
 
רכישה מיצרן מוכר
מומלץ לרכוש מכונות שטיפה של יצרן ידוע ובעל שם ומוניטין. כדאי לבצע רכישה בחנות שמוכרת ציוד דומה אחר, ולוודא לפני הקנייה שיש אחריות למכונה. צריך לבדוק שיש לחברה שירות תחזוקה, ותיקונים למכונות השטיפה, כולל חלפים תקניים ומקוריים. מכונת שטיפה עובדות בקצב גבוה ושעות רבות במשך היום וכדאי שיהיה אפשר לתקן אותם במהירות. במקומות ציבוריים נהוג לבצע שטיפה עם מכונת שטיפה מספר פעמים ביום. המכונה יכולה להיות מופעלת ליד אנשים, היא משאירה משטח יבש לאחר הטיפול בו ואין סכנת החלקה בשל כך.

 

כרטיסי אשראי
קניה בטוחה