מחשב השקיה גלקון

סוגי מחשבי השקיה

ישנם כמה סוגים של מחשבי השקיה: קו אחד, רב-קווי חשמלי ורב-קווי בטריות:

מחשב השקיה קו אחד

מחשבי קו אחד מופעלים באמצעות סוללת תשע וולט. מחשבי השקיה אלה מיועדים לשימוש חיצוני והינם מוגנים מפגעי מזג האוויר כגון גשם או שמש חזקה. שימושם הנפוץ של מחשבי השקיה מסוג זה הוא עבור שטחים קטנים יותר המכילים צמחייה מסוג אחד הזקוקה לאותה כמות מים ובאותם הזמנים.

מחשב השקיה רב-קווי

שני הסוגים הנוספים של מחשבי השקיה הינם רב-קווים כאשר האחד מופעל על החשמל ואילו השני על סוללות. כמו מחשב ההשקיה החד-קווי, כך גם הרב-קווי סוללות, פועל על סוללות תשע וולט. מחשב השקיה זה משמש להשקיית גינות אשר בהן יש צמחים מסוגים שונים הזקוקים למים בכמויות שונות ובזמנים שונים. ווריאציות שונות של מחשב השקיה מסוג זה שולטות על מספר שונה של ברזי השקיה. ההבדל בין מחשב השקיה זה למחשב השקיה רב-קווי חשמלי הוא בצורה ההפעלה. מחשב ההשקיה הרב-קווי חשמלי מופעל באמצעות שנאי שמחברים לשקע של 220 וולט.

איזה מחשב השקיה עדיף?

העובדה שמחשב השקיה רב-קווי חשמלי פועל על מתח גבוה מאפשרת למקם את ברזי ההשקיה רחוק ממנו. אך, על מחשב השקיה זה להיות מוגן ממים ולחות והוא אינו פועל במידה ויש הפסקת חשמל. לעומת זאת, פעולת מחשב השקיה המופעל באמצעות סוללות אינה מופסקת או מופרעת עקב הפסקת חשמל. כמו כן, מחשבי השקיה אלה מגיעים עם הגנה משהשמש וממים ואין צורך לקחת בחשבון שיקולים כגון ההגנה ממים בבחירת מיקומם. הם אינם תלויים באספקת החשמל אך צריך להקפיד להחליף להם סוללות כל עונה אחרת ייפגע מחשב ההשקיה.

גלקון

החברות הישראליות מובילות בתחום מחשבי ההשקיה אשר דורש שילוב של חיסכון מים עם טכנולוגיה מתקדמת. חברת גלקון הינה אחת החברות הטובות בתחום והינה מומלצת ביותר. מחשב השקיה גלקון הינן אמין וישנה אפשרות לתכנת ולתפעל אותו בעברית.

פנו אלינו

פנו אלינו לפרטים נוספים על מחשב השקיה גלקון ומחשבי השקיה נוספים, שאלות בנושא, ייעוץ והתאמה של מחשב ולרכישת מחשב השקיה.

כרטיסי אשראי
קניה בטוחה