טיפים ומאמרים

בעמוד זה תוכלו לקרוא מאמרים מקצועיים, להתרשם מסרטוני הדרכה מגוונים וכן לקבל טיפים לעבודה נכונה בגינות המוסד המתוחזק על ידכם.

במידה וקימות שאלות נוספות אל תהססו לפנות אל אחד מנציגי חברתנו בלשונית צור קשר.   

מאמרים

כלי גינון מקצועיים 2022

כדי ליהנות מגינה ירוקה שמריחה נפלא ומשרתת אתכם בכל ימות השנה, אתם חייבים כלי גינון מקצועיים שיעזרו לכם לטפל בה ולטפח אותה. לפניכם כל מה שצריך לדעת על חנות כלי גינון מקצועיים

מחפש מכסחת דשא? לפניכם מכסחות הדשא המומלצת לשנת 2022

מכסחת דשא מקצועית יכולה להשפיע רבות על הדשא בגינה שלנו, ואם היא נוחה ויעילה – לגרום לנו לטפל בדשא לעיתים קרובות ולא להביא אותו למצב של הזנחה. לפניכם סוגים שונים של מכסחות דשא.

כלי גינון מומלצים לגינה מושלמת, מעוצבת ונקיה

לא משנה איך נראה ומעוצב הבית שלכם, הגינה שלכם היא פינת החמד האמיתית. אם הגעתם הנה – כנראה שעיצוב הגינה שלכם חשוב לכם

סרטונים

כלי הגינון הנטענים של חברת STIHL גרמניה
Cordless tools STIHL כלי גינון נטענים
התנעה נכונה של משורי שרשרת STIHL- גרמניה
How To Start A STIHL Chain Saw
אביזר ראש מפוח קומבי STIHL
STIHL Kombi KM Blower Attachment

שאלות ותשובות

כאשר אנו מתכננים מערכת השקיה לגינה בראש ובראשונה אנו ממפים את סוגי הגידולים אשר קיימים אצלנו בגינה. מיפוי זה חשוב שכן סוגי צמחיה שונים מצריכים משטר השקיה שונה וכן ספיקת מים שונה בעת כל השקיה. לדוגמא- עצי פרי בוגרים דורשים השקיית עומק של 50 ליטר מים בהשקיה בתדירות של פעמיים בשבוע.

בראש ובראשונה מן ההכרח שלעציצים ולאדניות יוקצה קוו נפרד במערכת ההשקיה. באמצעות הקצאת קוו נפרד לעציצים ולאדניות נוכל להקצות לכל עציץ טפטפות בעלות ספיקת מים נמוכה( 1 ל"ש) וכך יהיה לנו יותר מרחב תמרון עם קביעת משך ההשקיה.

טפטפות מיועדות לעבוד בטווח לחצים שבין 1-2.5 אטמוספרות. השקיה בטווח לחצים זה ימנע מהטפטפות וממחברי הצנרת לצאת ממקומם וכן יגרום לטפטפת לתת את ספיקת ההשקיה לה היא מיועדת.

במידה וקיים צורך להקטין את לחץ המים יש לעשות שימוש במקטיני ו/או ווסתי לחץ.

כרטיסי אשראי
קניה בטוחה