טיפים ומאמרים

בעמוד זה תוכלו לקרוא מאמרים מקצועיים, להתרשם מסרטוני הדרכה מגוונים וכן לקבל טיפים לעבודה נכונה בגינות המוסד המתוחזק על ידכם.

במידה וקימות שאלות נוספות אל תהססו לפנות אל אחד מנציגי חברתנו בלשונית צור קשר.   

מאמרים

חם לכם ואפילו הצמחים מותשים מהחום. חם בחוץ וחם גינה, במרפסת ואפילו מתחת לפרגולה.

כל חובב קמפינג יודע שטיול קמפינג יכול להיות מדהים, אך הוא גם יכול להיות אסון, וההבדל טמון בעיקר בבחירת ציוד מחנאות שאתם לוקחים איתכם לטיול. אם גם אתם רוצים להיות חלק מהחצי שנהנה מקמפינג או מעוניינים לשפר עוד יותר את החוויות המוצלחות שכבר חוויתם – הגעתם אל המקום הנכון.

7 טיפים שיהפכו אותך לגנן מקצוען - מספיק להיות חובבן!

דבר ראשון כל הכבוד, לא פשוט להגיע להחלטה בעלת משמעות כזאת.

סרטונים

כלי הגינון הנטענים של חברת STIHL גרמניה
התנעה נכונה של משורי שרשרת STIHL- גרמניה
אביזר ראש מפוח קומבי STIHL

שאלות ותשובות

כאשר אנו מתכננים מערכת השקיה לגינה בראש ובראשונה אנו ממפים את סוגי הגידולים אשר קיימים אצלנו בגינה. מיפוי זה חשוב שכן סוגי צמחיה שונים מצריכים משטר השקיה שונה וכן ספיקת מים שונה בעת כל השקיה. לדוגמא- עצי פרי בוגרים דורשים השקיית עומק של 50 ליטר מים בהשקיה בתדירות של פעמיים בשבוע.

בראש ובראשונה מן ההכרח שלעציצים ולאדניות יוקצה קוו נפרד במערכת ההשקיה. באמצעות הקצאת קוו נפרד לעציצים ולאדניות נוכל להקצות לכל עציץ טפטפות בעלות ספיקת מים נמוכה( 1 ל"ש) וכך יהיה לנו יותר מרחב תמרון עם קביעת משך ההשקיה.

טפטפות מיועדות לעבוד בטווח לחצים שבין 1-2.5 אטמוספרות. השקיה בטווח לחצים זה ימנע מהטפטפות וממחברי הצנרת לצאת ממקומם וכן יגרום לטפטפת לתת את ספיקת ההשקיה לה היא מיועדת.

במידה וקיים צורך להקטין את לחץ המים יש לעשות שימוש במקטיני ו/או ווסתי לחץ.

כרטיסי אשראי
קניה בטוחה